КОМАНДА
Команда закоханих у свою справу
Наша мета - навчити тих, кому цікаво пізнання нової мови, хто відчуває потребу в її використанні та взагалі прагне розвиватися й розширювати свою свідомість, шляхом ЗАЛУЧЕННЯ до іншомовного середовища, створеного командою проекта. Вам залишається лише обрати свій формат!
Клуби перегляду кінофільмів на іноземних мовах (Movie Clubs)

Виїзні та невиїзні тренінги - занурення

Захоплюючі ігрові методи навчання для малечі

Тематичні екскурсії для дітей на іноземній мові.

Fullstack-дизайн — можливість освоїти сучасну професію.
DESIGN YOUR FUTURE HERE
UA
RU
Школа Мов Urban Club
Групові
заняття

Індівідуальні заняття
з викладачем

Заняття з носіями
іноземних мов

Дистанційне навчання
online

Розмовні клуби
(Speaking Clubs)
Команда
Яна Чаглєй
Філолог-германіст, викладач англійської мови та літератури. Докладає неймовірних зусиль для реалізації своєї мети - надавати студентам Urban Club найкращі освітні послуги! Бачить майбутнє школи в її безперервному сталому розвитку та блискучих успіхах її відвідувачів!
Засновник школи, викладач
Ірина Панок
Закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю "Філолог, викладач англійської та німецької мов". Обожнює дітей, а ще більше - навчати їх новому та передавати свою любов до іноземних мов. Досвід викладання перевищує 10 років, довгий час працювала перекладачем у міжнародній юридичній компанії. Має успішний досвід підготовки студентів до ЗНО та міжнародних екзаменів. Входить до Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної в Україні (IATEFL).
Викладач англійської та німецької мов
Світлана Леонідівна
Кузнєцова
Закінчила КНЛУ по спеціальності "Викладач німецької мови", досвід викладання складає майже 25 років. Однаково ефективно працює як з дитячою, так і дорослою аудиторією, віртуозно створює палку інтерактивну атмосферу на своїх заняттях. Стверджує, що німецька мова може легко стати "другом", гарантує відсутність неохідності зубріння, вміло використовує комунікаційні методики викладання.
Викладач німецької мови
Анастасія Галака
Має ступінь магістра філології (КНЛУ), педагог та перекладач. Працює зі студентами різних вікових категорій та рівнів володіння мовою. Головна ціль - привити студентові любов до англійської мови, наголошуючи на перевагах практичного використання отриманих знань. Її заняття завжди проходять динамічно та цікаво, в дружній розкутій атмосфері.
Викладач англійської мови
Анастасія Сімакова
"Немає нічого неможливого, головне - це бажання!" - девіз Анастасії. Успішно навчає студентів будь-яких вікових категорій. "Справа, яка приносить задоволення, може дати шалених результатів," - в цьому Анастасія впевнюється вже десятий рік поспіль. Максимальне занурення в іншомовне середовище та підтримка зацікавленості студентів є обов'язковими компонентами ії занять.
Викладач англійської, німецької, іспанської мов
Микола М. Дем'янов
Mr. Nick переконаний у важливості індивідуального підходу та створенні на заняттях мовного середовища. Максимально наголошується оволодіння розмовною англійською. Викладач має багаторічний досвід навчання та перекладу на різних рівнях, включаючи міжнародний. Працює за авторськими методиками, готує до здачі тестів та проходження інтерв'ю – для успішної роботи в бізнесі та подорожей.
Викладач англійської, іспанської мов
Марина Шевченко
Філолог з педагогічною освітою (НПУ ім. Драгоманова).
Обожнює мови - і вивчати, і викладати, і подорожувати та відкривати нове!
Вважає, що найкращий спосіб вивчити мову - це практика, чим більше, тим краще. Найголовніше, що радить студентам: "Зробіть мову частиною свого життя. Серіали, новини, музика й телефон - почніть читати, дивитися і слухати мовою оригіналу". Адже мова має бути живою, а не книжною.
Викладач англійської мови
Юлія Моравська
Філолог-полоніст, викладач польської мови та літератури. Працює зі студентами різних вікових категорій. Неймовірно любить свій предмет. Якщо маєте на меті отримати Карту Поляка, навчатися в Польщі чи просто почуватися впевнено під час спілкування польською мовою, тоді вам до неї на заняття.
Викладач польської, англійської мов
Юлія Величко
Закінчила мовні курси в університеті іноземних мов міста Ханчжоу та продовжила навчання на факультеті сходознавства в КНЛУ, здобула кваліфікацію викладача й перекладача. Юлія впевнена, що китайська мова - це легко та цікаво, це - мова майбутнього, тому вона прагне привити студентам любов до неї, а також до культури Піднебесної.
Викладач китайської мови
Єлізавета Старовойт
Філолог за покликанням та освітою (КНЛУ, факультет романської філології ), має диплом DELE B2 інституту Сервантеса. Обожнює іспанську мову та культуру, регулярно відвідує цю країну та вдосконалює мовні навички. Залюбки поділиться своїми знаннями з тими, кому потрібно вивчати іспанську мову з будь-якою метою.
Викладач іспанської мови
Ніна Яківна Голованенко
Педагог вищої категорії, отримала спеціальність "Дошкільна педагогика та психологія" в УДУ імені М. Драгоманова. Педагогічний стаж - 28 років.
Завжди легко встановлює контакт із своєю "маленькою" аудиторією, справно заохочує дітей до навчання та вміло створює умови, що сприяють розкриттю особистості в кожній дитині.
Викладач дошкільної підготовки
Жанна Бернацька
Має дві вищі освіти. Досвід роботи з дітками складає 5 років, два з яких - з наймолодшою віковою категорією. Активний учасник профільних тренінгів та семінарів. Вважає, що головне у взаєминах с дітьми, незалежно від віку, це повага до особистості кожного з них. "Діти - моє життя! Я дарую малюкам радість пізнання світу, а вони дарують мені набагато більше. Процес виховання для мене - задоволення, а для діток- цікава гра і казка" - стверджує Жанна.
Педагог раннього розвитку дитини
Олена Леонідівна Смага
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - "Практичний психолог-методист". Дві вищі освіти. Має нагороди державного департаменту освіти та управління освіти, авторські програми та публікації в збірках та професійних виданнях. Учасник всеукраїнських, обласних та міських конференцій та майстер-класів. Має різні сертифікати професійного зростання.
Практичний психолог
Анна Іванченко
Відповідальна та енергійна дівчина, весела, добра та відверта людина, для якої є дуже важливим створення атмосфери затишку та довіри в нашому клубі. Зробить максимум для зручності та комфорту відвідувачів! Має хобі - створення унікальних декоративних виробів. Майже всі прикраси в інтер'єрі Urban Club зроблені талановитою Анєю власноруч!
Адміністратор
Надія Костинян
Щира та творча, цілеспрямована та комунікабельна людина. Уважна до деталей, ніхто та нічого не залишиться без ії уваги!Захоплюється подорожами та мріє побувати у всіх найгарніших замках нашої країни. Вільний час присвячує створенню прикрас та аксесуарів для жінок, віртуозно вишиває хрестиком та бісером. Із задоволенням дарує свій позитивний настрій та щиру посмішку кожному в нашому клубі!
Адміністратор
Леся Галуша
Ця дівчина відрізняється величезною любов'ю до дітей та абсолютно всього, що з ними пов'язано! Вона впевнена, що діти мають зростати в атмосфері позитиву, поваги та доброзичливості, тому завжди готова її створювати та підтримувати. Має феноменальну здібність спокійно та планомірно вирішувати навіть термінові питання, а справжнє задоволення їй приносять улюблені захоплення - пошиття виробів для дітей, іграшок, подушок та декору.
Адміністратор
Альона Курята
Доброзичлива, щира, спокійна та витримана людина, яка з задоволенням та легкістю справляється з відповідальною місією створення максимально комфортних умов для взаємовідносин між школою та ії студентами. Дуже уважна та пунктуальна. Захоплюється командними видами спорту та активно сприяє розвитку командного духу в колективі Urban Club!
Адміністратор
Анастасія Козлова
Має дві вищі освіти (КНУ ім. Тараса Шевченка, НПУ ім. Драгоманова), сертифікат міжнародного кваліфікаційного іспиту з китайської мови HSK. Педагогічний стаж у різних вікових категоріях - 8 років. Легко встановлює контакт зі студентами, а вони, в свою чергу, в захваті від надзвичайно насичених, динамічних і результативних занять.
Викладач англійської та китайської мов
Бажаєте поради від наших викладачів?
Ми залюбки відповімо на всі ваші запитання
Урбан Клуб © 2017—2022
Телефонуйте
Чекаємо в гості
Зроблено
Порадитися
Наша мета — навчити тих, кому
цікаво пізнання нової мови
Ми ніколи не розсилаємо спам