English for Kids
Створіть майбутнє Вашої дитини!
DESIGN YOUR FUTURE HERE
UA
RU
Школа Мов Urban Club
Заняття проводяться у нашій дитячій - URBAN KIDS ZONE
1
Занурення в мовне середовище з першого заняття
2
Розвиток дрібної моторики і творчих навичок
3
Захоплююча підготовка до школи
4
Поліпшення концентрації уваги та асоціативної пам'яті
5
Створення мовної платформи для подальшого вивчення мови на новому рівні
Навчання стане святом!
У нас відкрито набір в дитячі групи і розроблені декілька унікальних програм для діток самих різного віку: 3-6 років; 7-10 років; 11-13 років; 14-16 років.
Ваша дитина ходитиме на заняття з задоволенням. Ми будемо малювати, співати, майструвати, танцювати, дивитися мультики та багато-багато іншого, так що англійською дитина заговорить швидко і радуватиме успіхами.

А ще ми пропонуємо цікаві англомовні екскурсіі для малечі (пішки або автобусні)!
Smart Start
/діти 3-6 років/
Ефективне навчання у ранньому віці повинно бути цілісним, саме тому крім англійської багато уваги приділяємо когнітивному, мовному, соціальному, емоційному та фізичному розвитку дитини. Заняття провадяться 2 рази на тиждень, тривалість кожного - 45 хвилин.

Вартість курсу -
1095 грн./8 занять

Next Step
/діти 7-10 років/
Програма побудована таким чином, що учні на заняттях повністю занурюються в мовне середовище. Діти спілкуються між собою і з викладачем виключно англійською мовою. Це дозволяє освоїти природну англійську і розвинути побіжність і спонтанність мови, а також сформувати правильну вимову.
Заняття проводяться двічі на тиждень, тривалість кожного - 60 хвилин.Вартість курсу -
1300 грн./8 занять

Quick Wit
/діти 11-13 та 14-16 років/
Цей вік - особливий період у вивченні мови. Завоювати та утримати увагу учнів – непросте завдання, але нам воно під силу: ми знаходимо теми, які цікаві і актуальні для дітей, а також використовуємо найсучасніші технології. Відбувається повне занурення в іншомовне середовище. Це дає хорошу базу для подальшого освоєння мови та її вдосконалення.
Заняття проводяться двічі на тиждень, тривалість кожного - 90 хвилин.

Вартість курсу -
1450 грн./8 занять

Як ми це робимо?
Єдина мета цього дійства — приєднати вас до тієї групи студентів, у складі якої навчання буде проходити максимально комфортно та ефективно.

Будь ласка, ні в якому разі не хвилюйтеся перед цім тестуванням, ми проведемо його для вас індівідуально в сприятливій та затишній атмосфері нашого двомовного класа URBAN CAFE, пригощаючи вас смачною кавою з цукерками!
По-перше, ми радісно зустрічаємо вас і пропонуємо пройти вхідне тестування, яке допоможе нам визначитися з рівнем вашого володіння мовою.
1
По-друге, ми з радістю пропонуємо вам почати навчання на обраному курсі. Або на декількох одночасно.
2
Ми маємо спільну мету та вживаємо спільних заходів для її досягнення, використовуючи всі інструменти, що є в нашому арсеналі, і навіть більше.
По-третє, ми починаємо дружити і перетворюємося на єдину команду!
3
Що в підсумку? Ми насолоджуємося процесом, отримуємо задоволення від дінамики та прогресу і раптом несподівано розуміємо, що результат - ось він, він досягнений!
Тепер ви — інший, ви — переможець, ви здобули нові знання, і ваша свідомість, розтягнута новим досвідом, вже ніколи не повернеться до колишніх розмірів.
Мета, заради якої ви вирішили навчати іноземну мову, впритул наблизилася до вас!
!
Завжди цікаво
І це ще не все!
Одна з відмінностей нашої школи - учбова аудиторія, стилізована у своєму інтер'єрному оформленні під зал кафе або невеликого ресторану

Цей дуже затишний і сприятливий простір спеціально створений для того, щоб якнайреалістичніше відтворити атмосферу закладу харчування за кордоном, що, утілюючи переваги методики "занурення", прекрасно сприяє швидкому запам'ятовуванню всієї лексики, загальновживаних або ідіоматичних виразів, які широко використовуються при відвідуванні вказаних закладів: це попереднє замовлення столика по телефону, вітання, вибір блюд і напоїв по меню, спілкування з офіціантом, оплата і так далі.

Якщо Ваша професія - офіціант, і Вам потрібне знання англійської мови - Вам теж до нас, в URBAN CAFE навчання пройде непомітно і невимушено. Крім того, URBAN CAFE - найвідповідніше місце для вивчення курсу Table Manners for Kids (Столовий етикет для дітей), спеціально розробленого нашими фахівцями для ваших діточок! Ну а кава, чай, солодощі, а іноді і піца, і морозиво в нашому кафе абсолютно справжні і найсмачніші!

URBAN CAFE

URBAN MOVIE
Ще одна особлива риса нашої школи - справжній кінозал, кінотеатр в масштабі!

Це приміщення, в якому двічі на тиждень URBAN CLUB пропонує до перегляду добре англомовне кіно: оскароносне, найсучасніше або голлівудську класику, а іноді й ненудний документальний фільм. Є субтитри, і перед початком сеансу, і кожні 20-30 хвилин перегляду викладач зупиняє відео, щоб обговорити лексику, сленг, пояснити незрозумілі моменти.

У такому форматі перегляд фільму займає біля 2-х годин. Ви зможете зручно розташуватися в комфортабельних кріслах перед великим екраном і насолоджуватися якістю відео і звуку. Ну і як же без попкорна, неодмінного атрибуту кіноперегляду?)) Стежте за афішами на нашому сайті і в приміщенні школи.
Працюючи над концепцію URBAN CLUB, ми мали бажання створити максимально привабливу, комфортну, затишну зону для ефективного навчання іноземним мовам наших найменших студентів.

Враховуючи, що ця категорія слухачів є найбільш вимогливою, адже діточок насильно вчитися не змусиш, процес навчання повинен дарувати їм задоволення та радість, вони мають хотіти повернутися в свій клас знову та знову! У нашому URBAN KIDS ZONE з програмою English for Kids навчання стане святом!

URBAN KIDS ZONE
Зареєструватись на
English for Kids
Наша мета — навчити тих, кому
цікаво пізнання нової мови
Чекаємо на вас!
+380969670707
+380957670707
info@urban-club.com.ua

м. Буча
вул. Івана Кожедуба, 3, ЖК «Міленіум Сіті»
вул. Лісова, 1б, ЖК «Кампа»
Урбан Клуб © 2017—2022
Телефонуйте
Чекаємо в гості
Зроблено