КОМАНДА
Буча, Івана Кожедуба, 3
Школа Мов Urban Club
Команда закоханих у свою справу
Групові
заняття

Індівідуальні заняття
з викладачем

Заняття з носіями
іноземних мов

Дистанційне навчання
online

Розмовні клуби
(speaking clubs)
Клуби перегляду кінофільмів на іноземних мовах (movie clubs)

Виїзні та невиїзні тренінги - занурення

Захоплюючі ігрові методи навчання для малечі

Тематичні екскурсії для дітей на іноземній мові.
Наша мета - навчити тих, кому цікаво пізнання нової мови, хто відчуває потребу в її використанні та взагалі прагне розвиватися й розширювати свою свідомість, шляхом ЗАЛУЧЕННЯ до іншомовного середовища, створеного командою проекта. Вам залишається лише обрати свій формат!
Команда
Яна Чаглєй
Філолог-германіст, викладач англійської мови та літератури. Докладає неймовірних зусиль для реалізації своєї мети - надавати студентам Urban Club найкращі освітні послуги! Бачить майбутнє школи в її безперервному сталому розвитку та блискучих успіхах її відвідувачів!
Засновник школи, викладач
Анастасія Козлова
Має дві вищі філологічні освіти (КНУ імені Тараса Шевченка, НПУ імені М. Драгоманова), сертифікат міжнародного кваліфікаційного іспиту з китайської мови HSK. Педагогічний досвід у різних вікових групах – 8 років, проте найулюбленішими для Анастасії залишаються найменші учні, з якими вона легко встановлює контакт. Малюки від занять у захваті, адже кожен урок надзвичайно насичений, веселий та результативний.
Викладач англійської та китайської мов
Ніна Яківна Голованенко
Педагог вищої категорії, отримала спеціальність "Дошкільна педагогика та психологія" в УДУ імені М. Драгоманова. Педагогічний стаж - 28 років.
Завжди легко встановлює контакт із своєю "маленькою" аудиторією, справно заохочує дітей до навчання та вміло створює умови, що сприяють розкриттю особистості в кожній дитині.Викладач дошкільної підготовки
Анастасія Галака
Має ступінь магістра філології (КНЛУ), педагог та перекладач. Працює зі студентами різних вікових категорій та рівнів володіння мовою. Головна ціль - привити студентові любов до англійської мови, наголошуючи на перевагах практичного використання отриманих знань. Її заняття завжди проходять динамічно та цікаво, в дружній розкутій атмосфері.
Викладач англійської мови
Анастасія Сімакова
"Немає нічого неможливого, головне - це бажання!" - девіз Анастасії. Успішно навчає студентів будь-яких вікових категорій. "Справа, яка приносить задоволення, може дати шалених результатів," - в цьому Анастасія впевнюється вже десятий рік поспіль. Максимальне занурення в іншомовне середовище та підтримка зацікавленості студентів є обов'язковими компонентами ії занять.

Викладач англійської, німецької, іспанської мов
Микола М. Дем'янов
Mr. Nick переконаний у важливості індивідуального підходу та створенні на заняттях мовного середовища. Максимально наголошується оволодіння розмовною англійською. Викладач має багаторічний досвід навчання та перекладу на різних рівнях, включаючи міжнародний. Працює за авторськими методиками, готує до здачі тестів та проходження інтерв'ю – для успішної роботи в бізнесі та подорожей.
Викладач англійської, іспанської мов
Олена Леонідовна Смага
Спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання - "Практичний психолог-методист". Дві вищі освіти. Має нагороди державного департаменту освіти та управління освіти, авторські програми та публікації в збірках та професійних виданнях. Учасник всеукраїнських, обласних та міських конференцій та майстер-класів. Має різні сертифікати професійного зростання.

Практичний психолог
Анна Іванченко
Відповідальна та енергійна дівчина, весела, добра та відверта людина, для якої є дуже важливим створення атмосфери затишку та довіри в нашому клубі. Зробить максимум для зручності та комфорту відвідувачів! Має хобі - створення унікальних декоративних виробів. Майже всі прикраси в інтер'єрі Urban Club зроблені талановитою Анєю власноруч!
Адміністратор
Альона Курята
Доброзичлива, щира, спокійна та витримана людина, яка з задоволенням та легкістю справляється з відповідальною місією створення максимально комфортних умов для взаємовідносин між школою та ії студентами. Дуже уважна та пунктуальна. Захоплюється командними видами спорту та активно сприяє розвитку командного духу в колективі Urban Club!

Адміністратор
Бажаєте поради від наших викладачів?
Ми залюбки відповімо на всі ваші запитання
Урбан Клуб © 2017
Буча, Івана Кожедуба, 3
Телефонуйте
Чакаємо в гості
Зроблено
Порадитися
Наша мета — навчити тих, кому
цікаво пізнання нової мови
Ми ніколи не розсилаємо спам