Буча, Івана Кожедуба, 3
Школа Мов Urban Club
Business English
Навчання на цьому курсі може бути присвячене як загальним темам ділової англійської, так і спеціалізованим, пов'язаним саме з вашою професією.

Особлива увага при проходженні курсу приділяється вивченню і закріпленню в мові ділової лексики, тематика якої охоплює найпопулярніші сфери бізнесу.
Це - ринок цінних паперів, банківська справа, маркетинг, види та структура компаній, робота з персоналом, роздрібна торгівля, франчайзинг, стилі менеджменту, створення бізнесу, корпоративні об'єднання, реклама та ін. Програма включає вивчення правил і традицій ведення переговорів, складання ділових листів і факсів, а також навички вираження своєї позиції або точки зору в діловій бесіді.

Вивчення ділової англійської можливо з рівня Pre-Intermediate та вище.


При навчанні за програмою "Business English" використовуються сучасні навчальні посібники провідних британських та американських видавництв.

Тривалість курсу - 6 тижнів, заняття проводяться 2 рази на тиждень по 2 академічних години.
Вартість курсу складає
2100 грн на місяць
Як ми навчаємо?
Єдина мета цього дійства — приєднати вас до тієї групи студентів, у складі якої навчання буде проходити максимально комфортно та ефективно.

Будь ласка, ні в якому разі не хвилюйтеся перед цім тестуванням, ми проведемо його для вас індівідуально в сприятливій та затишній атмосфері нашого двомовного класа URBAN CAFE, пригощаючи вас смачною кавою з цукерками
По-перше, ми радісно зустрічаємо вас і пропонуємо пройти вхідне тестування, яке допоможе нам визначитися з рівнем вашого володіння мовою.
1
По-друге, ми з радістю пропонуємо вам почати навчання на обраному курсі. Або на декількох одночасно
2
Ми маємо спільну мету та вживаємо спільних заходів для її досягнення, використовуючи всі інструменти, що є в нашому арсеналі, і навіть більше.
По-третє, ми починаємо дружити і перетворюємося на єдину команду!
3
Що в підсумку? Ми насолоджуємося процесом, отримуємо задоволення від дінамики та прогресу і раптом несподівано розуміємо, що результат - ось він, він досягнений!
Тепер ви — інший, ви — переможець, ви здобули нові знання, і ваша свідомість, розтягнута новим досвідом, вже ніколи не повернеться до колишніх розмірів.
Мета, заради якої ви вирішили навчати іноземну мову, впритул наблизилася до вас!
!
Завжди цікаво
І це ще не все!
Одна з відмінностей нашої школи - учбова аудиторія, стилізована у своєму інтер'єрному оформленні під зал кафе або невеликого ресторану

Цей дуже затишний і сприятливий простір спеціально створений для того, щоб якнайреалістичніше відтворити атмосферу закладу харчування за кордоном, що, утілюючи переваги методики "занурення", прекрасно сприяє швидкому запам'ятовуванню всієї лексики, загальновживаних або ідіоматичних виразів, які широко використовуються при відвідуванні вказаних закладів: це попереднє замовлення столика по телефону, вітання, вибір блюд і напоїв по меню, спілкування з офіціантом, оплата і так далі.

Якщо Ваша професія - офіціант, і Вам потрібне знання англійської мови - Вам теж до нас, в URBAN CAFE навчання пройде непомітно і невимушено. Крім того, URBAN CAFE - найвідповідніше місце для вивчення курсу Table Manners for Kids (Столовий етикет для дітей), спеціально розробленого нашими фахівцями для ваших діточок! Ну а кава, чай, солодощі, а іноді і піца, і морозиво в нашому кафе абсолютно справжні і найсмачніші!

URBAN CAFE

URBAN MOVIE
Ще одна особлива риса нашої школи - справжній кінозал, кінотеатр в масштабі!

Це приміщення, в якому двічі на тиждень URBAN CLUB пропонує до перегляду добре англомовне кіно: оскароносне, найсучасніше або голлівудську класику, а іноді і ненудний документальний фільм. Є субтитри, і перед початком сеансу, і кожні 20-30 хвилин перегляду викладач зупиняє відео, щоб обговорити лексику, сленг, пояснити незрозумілі моменти.

У такому форматі перегляд фільму займає біля 2-х годин. Ви зможете зручно розташуватися в комфортабельних кріслах перед великим екраном і насолоджуватися якістю відео і звуку. Ну і як же без попкорна, неодмінного атрибуту кіноперегляду?)) Стежте за афішами на нашому сайті і в приміщенні школи.
Працюючи над концепцію URBAN CLUB, ми мали бажання створити максимально привабливу, комфортну, затишну зону для ефективного навчання іноземним мовам наших найменших студентів

Враховуючи, що ця категорія слухачів є найбільш вимогливою: діток насильно вчитися не змусиш, процес навчання повинен дарувати їм задоволення і радість, вони мають хотіти повернутися у свій клас знову і знову! У нашому URBAN KIDS ZONE з програмою English for Kids навчання стане святом

URBAN KIDS ZONE
Зареєструватись на
Business English
Наша мета — навчити тих, кому
цікаво пізнання нової мови
Чекаємо на вас!
+380969670707
+380957670707
info@urban-club.com.ua

м. Буча
вул. Івана Кожедуба, 3
вул. Лісова, 1б
Урбан Клуб © 2017
096 967 07 07
0
95 957 07 07
Буча, Івана Кожедуба, 3
Буча, Лісова, 1б

Телефонуйте
Чакаємо в гості
Зроблено
Зареєструватись
Наша мета — навчити тих, кому
цікаво пізнання нової мови
Ми ніколи не розсилаємо спам